Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Відійшла у вічність Коновалова Ганна Миколаївна

Прес-центр

Новини

02.07.2021 12:12

Відійшла у вічність Коновалова Ганна Миколаївна |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Керівництво, колегія, депутатський корпус, виконавчий апарат та голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко глибоко сумують з приводу   передчасного відходу у Вічність директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" Коновалової Ганни Миколаївни.

У ці сповнені жалю та суму скорботні дні висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, колегам та друзям покійної. 

Світлий, добрий спомин про Ганну Миколаївну назавжди залишиться в серцях усіх, хто мав честь знати та шанувати цю достойну людину.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua