Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Повідомлення >  Чернівецька обласна рада діє виключно в межах чинного законодавства та своїх повноважень на умовах відкритості та прозорості

Прес-центр

Новини

17.06.2021 09:21

Чернівецька обласна рада діє виключно в межах чинного законодавства та своїх повноважень на умовах відкритості та прозорості |  Повідомлення

Тема новини: Назва теми

Зважаючи на окремі повідомлення у місцевих засобах масової інформації та стурбованість громадськості, Чернівецька обласна рада повідомляє, що не виступала замовником здійснення жодних художніх робіт на будівлі, що навпроти адміністративної будівлі обласної ради по вулиці М.Грушевського.

Звертаємо увагу, що Чернівецька обласна рада діє виключно в межах чинного законодавства та своїх повноважень на умовах відкритості та прозорості.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua