Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Повідомлення >  На Буковині запустили онлайн магазин «Буковинська книга»

Прес-центр

Новини

16.06.2021 14:59

На Буковині запустили онлайн магазин «Буковинська книга» |  Повідомлення

Тема новини: Назва теми

На Буковині запустили онлайн магазин «Буковинська книга».


Це єдина електронна платформа, яка об’єднує 4 обласні комунальні книгарні. Проект реалізовано за сприяння голови Чернівецької обласної ради і має на меті створення максимально зручного доступу до книжок усім «ентузіастам читання». 


В асортименті Буковинської книги читачі зможуть обрати художню, матодичну та бізнес-літературу, книги для дітей, non-fiction, видання з психології, для саморозвитку та мотивації. Також можна буде придбати розвивальні іграшки для дітей. 


Найближчим часом роботу онлайн книгарні ще удосконалюватимуть та розширять асортимент представлених книг. 


Обрати та замовити улюблену книгу  можна за посиланням http://Bk-book.com

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua