Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Міжнародний Форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні»

Прес-центр

Новини

14.06.2021 14:00

Міжнародний Форум міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні» |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор сіпльно з депутатом обласної ради Алексей Грушко беруть участь у Міжнародному Форумі міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні».

Загальною метою Форуму є консолідація зусиль прикордонних областей України: Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Закарпатської та прикордонних регіонів сусідніх країн – членів Європейського Союзу у напрямку реалізації політики згуртованості з урахуванням євроінтеграційного поступу нашої держави, активізації діяльності Міжрегіональної асоціації «Карпатський Єврорегіон» задля сталого розвитку регіону Карпат.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua