Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця»

Прес-центр

Новини

03.06.2021 17:48

Виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця» |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Сьогодні під головуванням Олександра Болтунова відбулось виїзне засідання робочої групи до бальнеологічного санаторію «Брусниця». Учасниками були депутати Чернівецької обласної ради та представники управління майна апарату обласної ради. Також був присутній голова Брусницької територіальної громади Василь Шемчук.

Оглянувши територію комунального підприємства та ознайомившись з реальним станом справ, а саме: застарілою матеріально-технічною базою, відсутністю належних побутових умов для проживання та дозвілля пацієнтів санаторію, учасниками робочої групи було виявлено, що цілющу воду «Брусниці» продають по три копійки за один літр без відповідних документів на водопостачання. 

Відтак проаналізувавши ситуацію на підприємстві, учасники робочої групи висунули свої пропозиції щодо вирішення проблем та покращення стану санаторію «Брусниця». 

Відповідні висновки будуть оприлюднені під час наступного засідання.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua