Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Робочий візит Олексія Бойка та депутата обласної ради Олексія Грушка до ОКУ «Чернівецький академічний обласний театр ляльок

Прес-центр

Новини

26.05.2021 16:04

Робочий візит Олексія Бойка та депутата обласної ради Олексія Грушка до ОКУ «Чернівецький академічний обласний театр ляльок |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Сьогодні відбувся робочий візит Олексія Бойка та депутата обласної ради Олексія Грушка до ОКУ «Чернівецький академічний обласний театр ляльок».

Із керівництвом лялькового театру говорили про проблеми установи. Зокрема розглянули питання, що стосуються фінансування та забезпечення матеріально-технічної бази об'єкту.

Приміщення лялькового театру — пам’ятка архітектури місцевого значення. Це будівля 1782 року, збудована за часів входження Буковини до складу Австро-Угорської імперії. Наразі приміщення установи потребує капітального ремонту та вирішення проблеми з опаленням. Покращення стану об’єктів культури — пріоритетний напрямок роботи Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua