Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Олексій Бойко відвідав комунальний обласний позашкільний оздоровчий заклад «Буковинка»

Прес-центр

Новини

27.05.2021 16:01

Олексій Бойко відвідав комунальний обласний позашкільний оздоровчий заклад «Буковинка» |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Олексій Бойко сьогодні, 27 травня, в ході робочого візиту відвідав комунальний обласний позашкільний оздоровчий заклад «Буковинка», що в селі Репужинці.

Голова Чернівецької обласної ради ознайомився з матеріально-технічною базою установи, проінспектував умови, поспілкувався з керівником та колективом закладу щодо перспектив його діяльності.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua