Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Олексій Бойко перевір діяльність Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату

Прес-центр

Новини

27.05.2021 14:35

Олексій Бойко перевір діяльність Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату  |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко разом з депутатом Олексієм Грушком відвідали з робочим візитом Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат.

Під час зустрічі Олексій Бойко ознайомився з умовами перебування підопічних в закладі, проаналізував основні проблемні питання, які виникають під час функціонування закладу, розглянув можливість добудови додаткового корпусу для установи, встановлення відеонагляду на території закладу. 

Голова обласної ради запевнив, що керівництво та депутатський корпус уважно стежать за станом справ в будинку-інтернаті та усіляко сприятимуть забезпеченню гідних умов для людей, що у ньому перебувають.  

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua