Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Олексій Бойко взяв участь у виїзному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Брусницької територіальної громади

Прес-центр

Новини

25.05.2021 18:04

Олексій Бойко взяв участь у виїзному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Брусницької територіальної громади  |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Олексій Бойко взяв участь у виїзному засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Брусницької територіальної громади при голові Вижницької районної ради. Учасниками робочої зустрічі також були народний депутат Максим Заремський та голова Брусницької сільської ради Василь Шемчук.

Під час засідання обговорили актуальні питання діяльності та функціонування органів місцевого самоврядування Вижницького району у 2021 році. 
 
Відтак визначили проблеми та перспективи розвитку розвитку інфраструктури Брусницької
територіальної громади. 

Голова Чернівецької обласної ради та депутатський корпус усіляко сприятимуть розвитку місцевого самоврядування Вижницького району та забезпечать необхідну підтримку.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua