Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Виїзне засідання міжфракційної робочої групи до туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір»

Прес-центр

Новини

24.05.2021 13:26

Виїзне засідання міжфракційної робочої групи до туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Відбулось виїзне засідання міжфракційної робочої групи. 

Метою було визначення якості проведення будівельних робіт та доцільності утримання або передачі туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області у власність Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Участь у виїзному засіданні взяли депутати обласної ради: Ярослав Бартош(голова комісії), Олександр Болтунов, Олексій Грушко, Олег Глухов, Василь Каглянчук, Микола Карлійчук, Оксана Палійчук, Світлана Фочук, Іван Шевчук, Олександр Шкурідін. Також були присутні голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, голова Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади Ігор Матейчук та директорка комунального закладу "Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" Ганна Коновалова.

Під час проведення виїзного засідання міжфракційна робоча група із залученням спеціалістів Департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА обстежила об’єкт туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» та його навколишню територію. 

Під час перевірки виявлено, що відповідно до проєктно-кошторисної документації об’єкт будувався за групою складності СС2, а зданий в експлуатацію як СС1.

Представники департаменту капітального будівництва повідомили, що це технічна помилка. Відповідно до цього проводиться службове розслідування. Остаточне рішення щодо подальшої долі об’єкту буде прийняте за результатами розслідування.

Обстеживши нерухоме майно тр прилеглу територію туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір», робоча група вирішила доручити Департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької обласної державної адміністрації надати розрахунки, які стосуються суми коштів, необхідної для завершення та повноцінного функціонування туристичної мультифункціональної бази «Перлина Гір». Також доручено директорці КЗ «Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Ганні Коноваловій розробити перелік основних функцій за напрямками діяльності закладу, орієнтовну кількість можливого залучення діток з інших областей (перспективний план розвитку та функціонування закладу) та підготувати кошторис на утримання закладу.

Наступне засідання міжфракційної робочої групи заплановано на 07.06.2021 року.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua