Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Відійшла у Вічність Шкробанець Ольга Тихонівна

Прес-центр

Новини

01.04.2021 15:42

Відійшла у Вічність Шкробанець Ольга Тихонівна |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна рада, виконавчий апарат та голова обласної ради Олексій Бойко висловлюють щирі співчуття члену колегії, голові постійної комісії з питань  охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей Шкробанцю Ігорю Дмитровичу з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті матері Ольги Тихонівни. 

Чудова людина, справжня Берегиня роду, такі полишають цей світ лише фізично, а те добро, яке вони творили за життя, залишається людям, і пам’ять про них продовжує жити в серцях.

Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вашими рідними, підтримуємо Вас у годину скорботи. Світлий, душевний спомин про Ольгу Тихонівну завжди житиме в серцях усіх, хто її знав, любив та поважав.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua