Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  На знак глибокої шани до життєвого подвигу видатного митця

Прес-центр

Новини

29.03.2021 14:58

На знак глибокої шани до життєвого подвигу видатного митця |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 29 березня 2021 року, Буковина проводжала в останню путь свого славного сина, визначного митця, живописця, графіка та фотохудожника Ореста Івановича КРИВОРУЧКА.

Заслужений художник України лауреат численних міжнародних, національних та обласних премій, державних нагород та почесних відзнак, Орест КРИВОРУЧКО зробив неоціненний внесок у скарбницю вітчизняного образотворчого мистецтва.

Його талановитому пензлю належать десятки полотен у царині живопису та графіки, які експонувалися у багатьох країнах Європи та світу. Автор ескізів герба та прапору Чернівців та Чернівецької області, творець сотень унікальних екслібрисів, буковинський митець здобув гучну славу та широке визнання на рідній Батьківщині та за її межами.

Вклонитися праху славетного буковинця на головну алею прийшли керівники області та міста, маститі живописці та представники молодої генерації митецької еліти краю. У скорботній церемонії взяв участь та виступив заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло ПАВЛЮК.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua