Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  «Крізь вир подій... Повірити в себе, повірити в життя»

Прес-центр

Новини

15.01.2021 15:15

«Крізь вир подій... Повірити в себе, повірити в життя» |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

«Крізь вир подій...
Повірити в себе, повірити в життя»

Сьогодні, 15 січня, відбулась робоча зустріч  голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка з керівником Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Міністерства соціальної політики України Миколою Хобзеєм.
 
«Незаслужено не затребувані можливості та потенціал унікального державного підприємства (якому більше 100 років)» - наголосив Олексій Бойко.

У ході зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці. Зокрема щодо можливостей забезпечення потреб населення Чернівецької області технічними засобами реабілітації, виробами медичного призначення, а також надання реабілітаційних послуг, в тому числі дитячого протезування.

Підприємство є одним з найстаріших протезно-ортопедичних підприємств в Україні. Незважаючи на солідний вік, підприємство є провідним підприємством галузі і стабільно займає лідируючі позиції на ринку протезно-ортопедичних виробів.   

Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство має потужну матеріально-технічну базу, оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє виготовити протезно-ортопедичні вироби за новими прогресивними технологіями із застосуванням закордонних та вітчизняних комплектуючих провідних виробників. Серед інших, це виробники Німеччини (OttoBock), Сполучених штатів Америки (Freedom Innovations, TouchBionics), Японії (Swan, Nabtesco).  Окрім того, на підприємстві функціонує сервісний центр, що надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування технічних засобів реабілітації.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua