Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Договір про співробітництво (партнерство) між Національною академією медичних наук України та Чернівецькою обласною радою

Прес-центр

Новини

14.01.2021 16:30

Договір про співробітництво (партнерство) між Національною академією медичних наук України та Чернівецькою обласною радою |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

14 січня, у столиці України, голова Чернівецької обласної ради підписав договір  про співробітництво (партнерство) між Національною академією медичних наук України та Чернівецькою обласною радою.

Договір укладено з метою покращення умов доступності високоспеціалізованої медичної допомоги мешканцям Чернівецької області з урахуванням загрози здоров’ю людей та безпрецедентних викликів системі охорони здоров’я спричинених поточною пандемією коронавірусної хвороби COVID -19.

“Це початок спільного і узгодженого співробітництва у сфері поліпшення здоров‘я населення області та створення умов рівноправного й справедливого доступу громадян до медичних послуг!” - зазначив Олексій Бойко.

Також, голова Чернівецької обласної ради висловив подяку депутату Чернівецької обласної ради VIII скликання Ігорю Шкробанцю за активну позицію та роботу.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua