Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

31.05.2021 15:25
ОГОЛОШЕННЯ


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального підприємства «Буковинська книга»

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Привітання >  ПРИВІТАННЯ з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Прес-центр

Новини

22.08.2020 21:55

ПРИВІТАННЯ з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України |  Привітання

Тема новини: Назва теми

Дорога буковинська громадо!

Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради щиро та сердечно вітають Вас з нагоди знаменних дат - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю та боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле вселяє мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень та спільну долю.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України. Сьогодні ми, як і весь світ, зіткнулися з несподіваною проблемою світової пандемії, також, на превеликий жаль, вже понад 6 років проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у єдиній, незалежній та квітучій європейській державі.

Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. 

Ми здолаємо всі труднощі. Пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом.

У цей День незалежності ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну! За наших лікарів, воїнів, волонтерів! І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

Цієї неординарної цьогоріч пори бажаємо усім здоров’я, миру, добробуту, щастя, процвітання та рясних Божих благословень!

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua