Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав із візитом на Буковину Голову Державної служби якості освіти України Руслана Гурака.

Прес-центр

Новини

24.01.2020 11:26

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав із візитом на Буковину Голову Державної служби якості освіти України Руслана Гурака.  |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунян привітав із візитом на Буковину Голову Державної служби якості освіти України Руслана Гурака.

Відзначив, що Буковинський край здавна відомий численними традиціями шкільництва та просвітництва. Є чим пишатися й сьогоднішньому шкільництву Буковини. Так, наприклад, у Чернівцях нині живе та працює один з найкращих вчителів України, Європи та світу, викладач фізики та астрономії Пауль Францович Пшенічка.

«Освітяни Чернівеччини одними з перших долучилися до справи реформування мережі освітніх закладів, впровадження засадничих норм та положень Нової української школи. Депутати Чернівецької обласної ради, серед яких є чимало знаних та шанованих освітян, також чимало зробили для оптимізації мережі комунальних освітніх закладів, покращання їх навчально-методичного, кадрового та матеріально-технічного забезпечення» - зауважив голова крайового парламенту.  

«Хочу відзначити, що територіальний підрозділ очолюваної паном Русланом Державної служби очолює Оксана Михайлівна Палійчук, яка наразі достатньо обізнана щодо стану справ в освітній галузі області, є фахівцем, знаним практиком та теоретиком у царині освіти та науки» - підкреслив посадовець.

«Певна річ, освіта на Буковині, як і у будь-якому іншому регіоні України, має свої позитиви, досягнення та проблемні питання. Маю надію, що Ваш нинішній візит до Чернівецької області та презентація результатів сертифікації педагогічних працівників і пілотних інституційних аудитів дадуть новий імпульс впровадженню освітньої реформи на теренах Буковинського краю».

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua