Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.07.2021 14:02
Оголошення


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни»

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  З метою практичного втілення євроінтеграційних планів

Прес-центр

Новини

10.01.2020 16:29

З метою практичного втілення євроінтеграційних планів |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян разом з головою обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком та керівником комісії з реорганізації Чернівецької митниці Ігорем Добровольським оглянули недобудовану споруду міжнародного пункту пропуску «Дяківці» та мостопровід через річку Прут у Маршинцях, який сполучає Новоселицький та Герцаївський райони області.

Питання щодо необхідності якнайшвидшого завершення будівництва КПП «Дяківці» неодноразово порушувалось керівництвом та депутатським корпусом обласної ради перед попереднім Президентом України, Верховною радою минулого скликання та колишнім урядом України. Незважаючи на неодноразові звернення, центральні органи влади ігнорували важливість зазначеної проблеми та перешкоджали здійсненню  фінансування відповідних будівельно-монтажних робіт.

Як наслідок, станом на січень 2020 року готовність цього стратегічного об’єкта становить близько 80 відсотків, для завершення будівництва за умов належного фінансування потрібно 3 - 4 місяці. Разом з тим, на 234,5 кілометрах державного кордону з Румунією, що проходить територією Чернівецької області, наразі функціонує лише один пункт пропуску. Такий стан речей негативно позначається на двосторонніх соціально-економічних, культурних, гуманітарних зв’язках, створює численні незручності як для жителів прикордонних районів нашої області, так і для наших румунських сусідів, які давно виконали взяті на себе зобов’язання щодо створення відповідної інфраструктури з боку Румунії.   

Недобудований міст через Прут у Маршинцях також гальмує нормальне транспортне сполучення між Новоселиччиною та сусіднім Герцаївським районом. На переконання голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, яке отримало підтримку в експертному середовищі, такий мостопровід мав би стати частиною одного з європейських транспортних коридорів. Адже його введення в експлуатацію  у поєднанні із запуском КПП «Дяківці» дозволить скоротити транзитне автотранспортне сполучення із столицею України на більш ніж 100 кілометрів. Керівник крайового парламенту висловив впевненість у тому, що завдяки консолідованим зусиллям влади та громадськості це задавнене проблемне питання незабаром вдасться розвязати.  

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua