Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  З нагоди Міжнародного дня дитини

Прес-центр

Новини

22.11.2019 16:24

З нагоди Міжнародного дня дитини |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

22 листопада 2019 року в Чернівецькій обласній раді відбулась зустріч з обдарованими дітьми та дітьми, позбавленими батьківської опіки та піклування. Юні візитери побували у сесійній залі крайового парламенту, ознайомились з діяльністю депутатського корпусу обласної ради, особисто поспілкувалися та сфотографувалися з народними обранцями.

Виконувачка обов’язків голови обласної ради Інга Маковецька розповіла маленьким краянам про діяльність крайового парламенту, спрямовану на захист прав та свобод дитини, всебічний розвиток талантів та здібностей юних буковинців, належний соціальний захист багатодітних родин, дітей – сиріт, а також дітей з особливими потребами.

«Усі ми батьки, всі були дітьми, тож добре знаємо, як важливо бути потрібним маленькій людині, щодня, щохвилини дарувати їй тепло люблячої душі, ласку дбайливих рук, любов, турботу та увагу рідних, близьких, зрештою – просто небайдужих людей», - зауважила посадовиця у своєму вітальному слові з нагоди Міжнародного дня дитини. За особливі успіхи в навчанні, громадській роботі та творчій діяльності вона вручила групі учнів загальноосвітніх закладів краю їх перші владні відзнаки - подяки Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua