Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  На знак світлої пам’яті та вічної скорботи за безвинними жертвами Голодомору в Україні

Прес-центр

Новини

23.11.2019 15:31

На знак світлої пам’яті та вічної скорботи за безвинними жертвами Голодомору в Україні |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Сьогодні у середмісті Чернівців, на розі вулиць імені Т.Шевченка та Руської відбулись велелюдні скорботні заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Представники громадських організацій краю, учні та студенти навчальних закладів міста та області, депутати обласної та Чернівецької міської рад поклали лампадки та колоски, оповиті траурною стрічкою, до обеліска безвинним жертвам Голодомору.

Разом з ієрархами ПЦУ та УГКЦ присутні взяли участь у спільній молитві за упокій мільйонів заморених штучно організованим голодом спів вітчизною. З палкою, проникливою проповіддю перед учасниками скорботного дійства виступив архієпископ Чернівецький та Кіцманський Православної Церкви України Онуфрій.  

Студенти Української академії лідерства провели символічну акцію Вуличний ресторан «Непораховані з 1932», під час якої пропонували бажаючим покуштувати суп з деревної кори, листя та соснових шишок. Такими стравами рятували себе та близьких від голодної смерті мільйони українців в роки голодомору.

Наприкінці скорботних закладів співоча родина Грищуків з Глибоччини представила уваги присутніх літературно-музичну композицію "П'ять колосків".

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua