Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  В інтересах гармонійного розвитку муніципального управління, громадських ініціатив та територіальних громад

Прес-центр

Новини

14.11.2019 14:24

В інтересах гармонійного розвитку муніципального управління, громадських ініціатив та територіальних громад  |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

На запрошення Організаційного комітету перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила з вітальним словом на урочистому відкритті Міжнародної наукової конференції «Муніципальні читання імені Антона Кохановського», що відбулося сьогодні,  14 листопада 2019 року у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

«В умовах завершення процесу децентралізації, завершення утворення ОТГ та оптимізації чинної системи районного поділу територій,  напередодні прийдешньої адміністративно-територіальної реформи роль та значення муніципальних утворень в Україні будуть неухильно посилюватись. Що ж стосується дотаційних регіонів, до числа яких відноситься  наша Чернівецька область, муніципіям належатиме визначальне місце в процесі формування стратегій розвитку територій», - зауважила Інга Маковецька у своєму вітальному слові. 

Посадовиця зазначила, що наразі є усі підстави вважати, що на активній стадії впровадження адміністративно-територіальної реформи перелік наявних у цій царині проблем лише зростатиме.

«Саме тому вважаю такі масштабні форуми, як сьогоднішня міжнародна наукова конференція, надзвичайно корисними та своєчасними. Маю надію, що два дні плідної праці на теренах нашого багатомовного, гостинного, відомого своїми самоврядними традиціями краю знайдуть своє втілення у практичній площині, а також принесуть учасникам конференції чимало корисної інформації, цікавих зустрічей та позитивних вражень», - наголосила Інга Маковецька.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua