Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Проблеми діяльності сільських навчальних закладів – у центрі уваги крайової влади

Прес-центр

Новини

05.11.2019 09:25

Проблеми діяльності сільських навчальних закладів – у центрі уваги крайової влади |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав з робочим візитом Карапчівську сільську об’єднану територіальну громаду Глибоцького району, де, зокрема, зустрівся з колективом обласного комунального закладу «Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». Посадовець вручив Кирилюк Марії Василівні контракт про призначення на посаду директора цього загальноосвітнього навчального закладу, як переможниці конкурсного добору на цю посаду.

Керівник крайової представницької влади оглянув навчальні та житлово-побутові приміщення школи-інтернату, ознайомився з актуальними проблемами його функціонування. В ході зустрічі з головою Карапчівської сільської ОТГ Георгієм Лютиком він обговорив питання оптимізації діяльності чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих  на території Карапчева та Йорданешт. Наповненість класів тут не перевищує 40 - 50 відсотків, що не може не турбувати місцеву владу та громаду.

По закінченні робочої поїздки Іван Мунтян обговорив ситуацію із закладами освіти на території Карапчівської сільської ОТГ, з виконувачкою обов’язки директора Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Іриною Ісопенко. Він наголосив на необхідності застосування нових підходів до організації навчально-виховного процесу та функціонування освітніх закладів на території об’єднаних територіальних громад з метою забезпечення всебічного розвитку дітей.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua