Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.12.2019 17:40
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинський центр мистецтв"

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  З нагоди 101-ї річниці Буковинського народного віча

Прес-центр

Новини

01.11.2019 17:27

З нагоди 101-ї річниці Буковинського народного віча |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

1 листопада 2019 року в Чернівцях відбулись урочистості з нагоди 101-ї річниці Буковинського віча 3 листопада 1918 року. Керівники представницької та виконавчої влади, силових структур та правоохоронних органів, представники громадсько-політичних організацій, національно-культурних товариств, підприємств, установ та організацій обласного центру. Учасники урочистого дійства поклали квіти до меморіальних плит на Театральній площі Чернівців та взяли участь в урочистому зібранні, яке відбулось у приміщенні Чернівецької обласної філармонії.

        «Цієї золотосяйної пори ми вшановуємо цю історичну дату, звіряємо свої задуми та плани на майбутнє з тими високими ідеалами національного духу, свободи та демократії, якими керувалися понад століття тому років тому звитяжні учасники Буковинського віча», - наголосив у своєму вітальному слові керівник крайової представницької влади Іван Мунтян.

        «Відозва учасників Буковинського народного віча 3 листопада 1918 року свого часу став передвісником наступного об'єднання українських земель у визнаних світовим співтовариством кордонах нашої незалежної держави. Відтак сьогодні знову настала пора усвідомити, що нездоланна духовна сила українського народу полягає перш за все в єднанні його невичерпного культурного, інтелектуального, державотворчого потенціалу», - наголосив посадовець.

        Голова Чернівецької обласної ради вручив почесні відзнаки крайової представницької влади групі кращих представників Буковинської громади.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua