Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

15.09.2020 12:23
Про розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


    Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2020 року № 246 розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить: 151 617 грн. Рахунок Чернівецької обласної ТВК для грошової застави: UA838201720355219001020161130.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Чернівці потребують повноцінної об’їзної дороги

Прес-центр

Новини

25.10.2019 10:02

Чернівці потребують повноцінної об’їзної дороги  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Під час зустрічі з керівником вищого органу державної виконавчої влади України Олексієм Гончаруком голова Чернівецької обласної ради поінформував його про те, що Чернівці нараз чи не єдиний обласний центр в країні, який не має повноцінної об’їзної дороги.

Він зауважив, що працюючи свого часу на посаді начальника Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області, спромігся забезпечити введення в експлуатацію другої черги об’їзної дороги. Завершення цього стратегічного об’єкта дозволить збільшити транзитний потенціал України, сприятиме функціонуванню транскордонного коридору через Україну до країн Балканського регіону.

Наразі ж, через напружений транспортний потік, у тому числі транзитного автотранспорту, створюються численні незручності для жителів та гостей міста, погіршується екологічна ситуація, зростає аварійність на міських та приміських автошляхах. Відтак, нагальною є необхідність побудови третьої та четвертої черги об’їзної дороги. З  проханням посприяти  у вирішенні цієї проблеми Іван Мунтян звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua