Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.12.2019 17:40
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинський центр мистецтв"

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо на Буковині! >  Під час робочого візиту на Буковину Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука

Прес-центр

Новини

24.10.2019 19:02

Під час робочого візиту на Буковину Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука |  Вітаємо на Буковині!

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 24 жовтня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян від імені представницької влади краю, від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто привітати з нагоди першого візиту на багатомовну Буковинську землю Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.  Він зауважив, що перша робоча поїздка керівника державної виконавчої влади регіонами Західної України розпочалась саме з Буковини, яку в Європі та світі часто називають «українською Швейцарією» або «Україною в мініатюрі», де в думках та настроях наших людей, немов у дзеркалі, відбиваються усі позитиви та негативні моменти сьогодення.

Іван Мунтян зауважв, що новому складу Уряду України дісталося чимало проблемних питань, так би мовити,  «у спадок» від попередньої влади. Він наголосив, що ми представницька влада Буковинського краю завжди готова підставити плече та зробити все можливе задля покращення добробуту людей.

 Серед стратегічних питань, які неодмінно потребують участі Уряду України, голова Чернівецької обласної ради виокремив розбудову транспортної інфраструктури, відкриття міжнародних пунктів пропуску, а також відновлення доріг, зокрема у гірському, Путильському районі області. «Хай там як, та без нормальних доріг, мостів та пунктів пропуску успішний розвиток, зокрема гірських, територій нашої області фактично неможливий», - підкреслив Іван Мунтян.

На добру згадку про перший візит до Чернівецької області керівник крайової представницької влади вручив Прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку пам’ятний сувенір – дерев’яний таріль, вирізьблений з бука місцевими умільцями із зображенням гербів області та усіх районів Чернівеччини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua