Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо на Буковині! >  Під час робочого візиту на Буковину Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука

Прес-центр

Новини

24.10.2019 19:02

Під час робочого візиту на Буковину Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука |  Вітаємо на Буковині!

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 24 жовтня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян від імені представницької влади краю, від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто привітати з нагоди першого візиту на багатомовну Буковинську землю Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.  Він зауважив, що перша робоча поїздка керівника державної виконавчої влади регіонами Західної України розпочалась саме з Буковини, яку в Європі та світі часто називають «українською Швейцарією» або «Україною в мініатюрі», де в думках та настроях наших людей, немов у дзеркалі, відбиваються усі позитиви та негативні моменти сьогодення.

Іван Мунтян зауважв, що новому складу Уряду України дісталося чимало проблемних питань, так би мовити,  «у спадок» від попередньої влади. Він наголосив, що ми представницька влада Буковинського краю завжди готова підставити плече та зробити все можливе задля покращення добробуту людей.

 Серед стратегічних питань, які неодмінно потребують участі Уряду України, голова Чернівецької обласної ради виокремив розбудову транспортної інфраструктури, відкриття міжнародних пунктів пропуску, а також відновлення доріг, зокрема у гірському, Путильському районі області. «Хай там як, та без нормальних доріг, мостів та пунктів пропуску успішний розвиток, зокрема гірських, територій нашої області фактично неможливий», - підкреслив Іван Мунтян.

На добру згадку про перший візит до Чернівецької області керівник крайової представницької влади вручив Прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку пам’ятний сувенір – дерев’яний таріль, вирізьблений з бука місцевими умільцями із зображенням гербів області та усіх районів Чернівеччини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua