Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив свою 144-ту річницю

Прес-центр

Новини

04.10.2019 09:56

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив свою 144-ту річницю  |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Керівник обласної представницької влади Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Дня ЧНУ ім. Юрія Федьковича, які відбулись у Мармуровій залі адміністративного корпусу ЧНУ.

        «Чернівецький національний університет сьогодні абсолютно справедливо та заслужено посідає провідні позиції у найпрестижніших національних та міжнародних рейтингах. Цьому сприяє щоденна праця понад тисячу ста науково-педагогічних працівників, серед яких 159 докторів наук, професорів, понад 750 кандидатів наук, доцентів», - зазначив він у своєму вітальному слові.

        «Щороку до загальноуніверситетської скарбниці звідусіль надходять все нові й нові відзнаки, нагороди, премії та стипендії найвищого ґатунку. Власне, так і повинно бути, коли йдеться про провідний вищий навчальний заклад західноукраїнського регіону, флагман вищої школи Чернівецької області», - наголосив Іван Мунтян.

      Посадовець побажав викладачам, співробітникам, аспірантам та студентам провідного вишу Буковини, ветеранам науково-педагогічної праці ЧНУ міцного здоров’я, щастя, цілющої Божої ласки, високої творчої наснаги та нових успіхів в житті та праці на благо вітчизняної науки та вищої школи.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua