Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  На шляху реалізації адміністративно-територіальної реформи

Прес-центр

Новини

02.10.2019 09:04

На шляху реалізації адміністративно-територіальної реформи |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь та виступив на засіданні круглого столу, який відбувся у Чернівцях під егідою Української асоціації районних та обласних рад на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Чернівеччини. Етап другий – презентація моделі області».

Звертаючись до організаторів та учасників круглого столу, посадовець, зокрема, зауважив: «У жодному разі не сумніваючись в актуальності адміністративно-територіальної реформи (вона на часі вже давно), хотів би все ж наголосити, що експертне середовище, яким би кваліфікованим та далекоглядним воно б не було, має максимально зважати на точку зору та настрої громад і враховувати ці фактори на стадії організаційної, правової та практичної реалізації реформи».

Наголошуючи на важливості демократичних засад самоврядування, керівник крайового парламенту наголосив: «Потрібно проводити відповідну роз’яснювальну роботу, переконувати опонентів – це цілком прийнятна практика, яка сприятиме консенсусу. Натомість, на нашу думку, мало сприяє порозумінню категорична позиція окремих експертів: мовляв, не сприймаєте моделі поділу області  на три райони – матимете два».

«Категоричність, можливо, сприяє пришвидшенню процесу реформування, але аж ніяк не усуває наявних перешкод. З думкою громад можна і потрібно рахуватися, особливо в таких важливих питаннях. Адже поза цим принципом втрачається самий зміст народовладдя, чого допустити аж ніяк не можна», - підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua