Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  Вшановуючи пам’ять безвинних жертв Голокосту

Прес-центр

Новини

05.09.2019 15:35

Вшановуючи пам’ять безвинних жертв Голокосту |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 5 вересня 2019 року, керівник крайової представницької влади Іван Мунтян взяв участь у скорботних заходах щодо вшанування памяті жертв Голокосту на Україні. «Тисячі загиблих та закатованих нелюдами безвинних жінок, дітей, осіб похилого віку, понад 75 тисяч депортованих до Трансністрії, десятки тисяч сиріт та безхатченків, матеріальні та моральні збитки, що не піддаються обрахуванню – ось яку ціну заплатили наші краяни сімдесят вісім років тому всього лише за те, що належали до єврейської нації», - зауважив посадовець у своєму виступі біля меморіалу на кладовищі, що на вулиці Зеленій обласного центру. У цьому скорботному місці зібралися співробітники дипломатичних місій Німеччини, Австрії та Румунії представники єврейської громади Чернівців та Чернівецької області, краєзнавці, працівники мас-медіа.  У скорботній церемонії взяла участь Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні пані Анка Фельдгузен.

«Нинішнє та прийдешні покоління повинні знати правду про Голокост. У цьому я вбачаю запоруку того, що подібна трагедія ніколи не має повториться в майбутньому. Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю незліченних тисяч безвинних жертв Голокосту на теренах нинішньої Чернівецької області та складаю данину шани та вдячності усім, хто зберігає та дбайливо доносить до свідомості наших сучасників істинні події тих буремних часів»,- підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua