Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Столицю Буковини відвідала делегація Віденської університетської клініки

Прес-центр

Новини

27.08.2019 16:29

Столицю Буковини відвідала делегація Віденської університетської клініки |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Зустріч з делегацією одного із найсучасніших європейських медичних центрів – Віденської університетської клініки на чолі з професором Крістофом Ноймаєром провів сьогодні, 27 серпня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Сторонами обговорено можливість налагодження співпраці та обміну досвідом між лікарями обласних комунальних установ охорони здоров’я і науковцями Буковинського державного медичного університету та їх австрійськими колегами.

«Нинішнє скликання обласної ради, яке я маю честь очолювати, чи не найбільшу увагу приділяє саме медичній галузі, зокрема, оновленню матеріально-технічної бази та реконструкції приміщень медичних обласних комунальних закладів нашого краю. Сподіваюся, що Ваш сьогоднішній візит стане початком гарної співпраці між фахівцями Віденської університетської клініки та фахівцями наших обласних комунальних лікувальних установ. У свою чергу, як керівник представницької влади краю підтримуватиму будь-які взаємокорисні ініціативи», – відзначив Іван Мунтян під час спілкування з паном Ноймаєром, який високо оцінив досягнення та професійні здобутки буковинських лікарів і медиків-науковців.

Відтак, Іван Мунтян та пан Крістоф Ноймаєр завітали до ОКУ «Обласна клінічна лікарня», де поспілкувалися з її керівництвом та колективом, а також ознайомилися з умовами праці та умовами перебування пацієнтів відділення судинної хірургії.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua