Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Головною запорукою розвитку Карпатського регіону є розбудова транспортної інфраструктури та відкриття міжнародних пунктів пропуску

Прес-центр

Новини

21.08.2019 16:05

Іван Мунтян: Головною запорукою розвитку Карпатського регіону є розбудова транспортної інфраструктури та відкриття міжнародних пунктів пропуску |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому сьогодні, 21 серпня, наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час засідання круглого столу, участь у якому взяли представники Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Чернівецької обласної державної адміністрації та експертного середовища, а також керівники органів місцевого самоврядування і депутати обласної ради від Вижницького та Путильського районів. Обговорено шляхи реалізації комплексних проектів, спрямованих на розвиток економіки, залучення інвестицій, розвиток транспортної інфраструктури, туристичної та рекреаційної галузей нашого регіону.

«Коли ми говоримо про Карпатський регіон, мусимо пам’ятати про те, що головною запорукою його розвитку є відновлення та розбудова транспортної інфраструктури. Тому хто би що не говорив, а без нормальних доріг, мостів та пунктів пропуску на кордоні – в нашому випадку з Румунією – розвиток гірських територій є неможливим. Яскравим прикладом є наш Путильський район, який незважаючи на свій прикордонний статус, є фактично відрізаним від усього світу. Задля вирішення цієї проблеми я запропонував побудувати дорогу «Шепіт – Селятин – Усть-Путила» з подальшим переходом на Івано-Франківську область. Наявність цієї дороги разом із відкриттям пунктів пропуску забезпечить прихід іноземних інвестицій на Буковину, а також покращить туристичну привабливість нашої та сусідньої Івано-Франківської областей. Саме тому обласна рада, не чекаючи на рішення з центру, залучила в рамках транскордонного проекту понад 2 мільйони євро на будівництво під’їзних шляхів до пункту пропуску «Шепіт», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

У свою чергу учасники обговорення також звернули увагу на те, що гірським регіонам українських Карпат загалом і гірським районам Чернівецької області зокрема, найперше бракує державної підтримки, в тому числі, підтримки з боку держави, спрямованої на розбудову дорожньої та прикордонної інфраструктури регіону.

На їх думку, сприяти покращенню інвестиційної привабливості, стану довкілля та дорожньо-транспортної мережі, мінімізації загроз природнього характеру, збереженню та популяризації об’єктів культурної спадщини, відродженню народних промислів, модернізації сільськогосподарського виробництва, використанню екологічно безпечних альтернативних джерел енергії, розвитку рекреації і туризму на території гірських громад покликаний також і принцип просторового планування гірських територій, закладений в основу державної Програми розвитку українських Карпат на 2020-2022 роки, яку Мінрегіонбуд планує подати на затвердження до Кабінету Міністрів України вже у вересні цього року.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua