Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Малеча села Валя Кузьмина відсвяткувала новосілля

Прес-центр

Новини

08.08.2019 14:47

Малеча села Валя Кузьмина відсвяткувала новосілля |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 8 серпня 2019 року, у мальовничому селі Валя Кузьмина, що на Глибоччині, відбулась урочиста та радісна подія. Маленькі валя-кузьминці отримали чудовий подарунок – сучасну двоповерхову добудову до сільського дитячого навчального закладу. З цієї приємної нагоди мешканців села привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. У своєму вітальному слові він зазначив, що нова, обладнана за сучасними вимогами споруда, розрахована на 50 місць, де одночасно перебуватимуть дві групи малюків, стала справжньою окрасою села. Відтепер у сільському ДНЗ є все те необхідне, чого бракувало досі: сучасні ігрові кімнати, спортивна зала, комфортні вбиральні, пральня, кабінет для індивідуальних занять з психологом, методичний кабінет, зручні підсобні приміщення.

Керівник крайової представницької влади зауважив, що кошторисна вартість цього вкрай потрібного селу об’єкта склала понад 6 млн. 200 тис. грн. Понад мільйон гривень з цієї суми було виділено з місцевого бюджету, решта – з субвенції на розвиток інфраструктури. Він з приємністю  зауважив, що понад 30 тисяч гривень надійшло від спонсорів та меценатів, які постійно переймаються потребами села.

Іван Мунтян висловив глибоку вдячність жителям села, Волоківській сільській територіальній громаді,місцевій та районній владі за постійну увагу до потреб маленьких мешканців села. Він висловив впевненість, що село Валя Кузьмина, як і інші села та селища нашого краю, мають гарні перспективу для поступального розвитку.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua