Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

15.09.2020 12:23
Про розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


    Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2020 року № 246 розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить: 151 617 грн. Рахунок Чернівецької обласної ТВК для грошової застави: UA838201720355219001020161130.

07.09.2020 14:59
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»

07.09.2020 14:46
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько – фізкультурний диспансер»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  З метою покращення діяльності комунальної медичної установи

Прес-центр

Новини

02.08.2019 17:05

З метою покращення діяльності комунальної медичної установи |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Днями голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав комунальну медичну установу «Чернівецька обласна психіатрична лікарня», яка, відповідно до вимог реформування медичної галузі, наразі перебуває в процесі реорганізації у комунальне некомерційне підприємство.

         Робочому візиту керівника крайової представницької влади передував серйозний та тривалий діалог з керівництвом та медперсоналом установи стосовно поточного стану справ, зокрема – щодо незадовільних умову утримання пацієнтів лікарні, значна частина яких потребує особливого піклування.

         Голова обласної ради належно оцінив самовідданні зусилля працівників психіатричної лікарні, які намагаються власними силами покращити умови перебування та лікування пацієнтів. Разом з тим він зауважив, що матеріальне забезпечення лікарні могло б бути набагато кращим, якби земельна ділянка, на якій вона розташована, використовувалася б більш раціонально. Йшлося, зокрема, про чималу її частину, яка свого часу була вилучення Чернівецькою міською радою для потреб торговельного центру «Формаркет».

Іван Мунтян наголосив, що 70% орендної плати за використання землі обласної комунальної установи можуть бути використані для фінансування її нагальних потреб. Водночас, обласна психіатрична лікарня не отримує нічого з орендної плати, що сплачують до міського бюджету суб’єкти господарювання, розташовані на її території.  

Голова Чернівецької обласної ради повідомив учасників зустрічі, що вже найближчим часом депутатський корпус крайового парламенту спільно з обласною виконавчою владою розгляне питання щодо покращення фінансування  обласної психіатричної лікарні. Він також запевнив працівників комунальної медичної установи в тому, що будь-які дії обласної представницької влади щодо впорядкування фінансових, орендно-майнових, господарських та інших питань діяльності закладу відбуватимуться згідно з чинним законодавством та за погодженням з колективом лікарні.    

        «Усі ми маємо перейматися насамперед забезпеченняь належних умов перебування та лікування хворих, а не спровокованими певними політиканами інсинуаціями довкола надуманих, незначущих питань», - наголосив Іван Мунтян.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua