Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Студенти Чернівецької області можуть отримати гранти на навчання

Прес-центр

Новини

31.07.2019 15:46

Студенти Чернівецької області можуть отримати гранти на навчання |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Європейський медіа-холдинг Open Media Group проводить Всеукраїнський конкурс «Розумним бути модно», який відкриває можливість для студентів вишів отримати грант на оплату навчання. До участі у конкурсі запрошують студентів денної та заочної форми навчання, які навчаються на контрактній або бюджетній основі з понад ста державних вищих закладів освіти, які підтримали ініціативу. Серед них Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету. З повним переліком закладів вищої освіти можна ознайомитися за посиланням: http://openmedia.com.ua/vuz-list.

Для здобуття грошового гранту на навчання конкурсантам потрібно написати наукове есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС». Основне завдання наукової роботи - виклад власного бачення студентом проблеми, питання, теми, а також формулювання висновків, особистої оцінки на підставі опрацьованого матеріалу та аргументів відповідно до обраного стилю. Питання пропонується розглянути за напрямками здобуття кваліфікації: економіка, менеджмент, маркетинг, психологія, політологія, журналістика.

Роботи приймають до 30 вересня 2019 року. Участь у конкурсі є безкоштовною. Ознайомитися з повним переліком вимог до робіт можна  за гіперпосиланням: http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/

 

 


 

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua