Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  В Опришенах відкрито сучасну лікарську амбулаторію

Прес-центр

Новини

12.07.2019 11:55

В Опришенах відкрито сучасну лікарську амбулаторію |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Чудовий подарунок отримали цього року жителі села Опришени, що на Глибоччині, та сусідньої Слобідки на величне християнське свято Петра і Павла. Учора, 12 липня 2019 року, в Опришенах відбулось урочисте відкриття нової лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На свято завітали численні гості – керівники крайової та районної влади, представники медичного загалу та громадськості області, журналісти місцевих та регіональних ЗМІ. Почесним гостем урочистого дійства став голова Сучавської повітової ради пан Георге Флутур.

З вітальним словом звернувся до односельців голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Він тепло привітав земляків із важливою в житті жителів Опришен та Слобідки подією, на яку вони очікували довгих 20 років.

Керівник крайової представницької влади зауважив, що особисто сприяв вирішенню питання щодо створення умов для належного медичного забезпечення жителів рідного села. Зокрема, на засадах співфінансування на спорудження сучасної амбулаторії в Опришенах відповідним рішенням Чернівецької обласної ради було видалено майже 500 тисяч гривень.

Іван Мунтян наголосив, що збудована у рекордно короткі строки Опришенська сільська амбулаторія відповідає усім сучасним вимогам та європейським стандартам надання ефективної медичної допомоги.

З метою послаблення фінансового навантаження на сільські територіальні громади керівник крайового парламенту Чернівецької області виступив з ініціативою звернутися до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України з пропозицією розробити та впровадити в життя механізм 100-відсоткового фінансування будівництва сільських лікарських амбулаторій з державного бюджету. «В скрутних умовах сьогодення далеко не кожна сільська громада може вишукати кошти на співфінансування спорудження таких дорогих об’єктів», - зауважив голова Чернівецької обласної ради.

Посадовець висловив щиру вдячність усім, хто долучився до будівництва амбулаторії, її оснащення, впорядкування та побажав присутнім на урочистому дійстві міцного здоров’я, щастя, миру, добра та рясних Господніх благословень.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua