Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  В Опришенах відкрито сучасну лікарську амбулаторію

Прес-центр

Новини

12.07.2019 11:55

В Опришенах відкрито сучасну лікарську амбулаторію |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Чудовий подарунок отримали цього року жителі села Опришени, що на Глибоччині, та сусідньої Слобідки на величне християнське свято Петра і Павла. Учора, 12 липня 2019 року, в Опришенах відбулось урочисте відкриття нової лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На свято завітали численні гості – керівники крайової та районної влади, представники медичного загалу та громадськості області, журналісти місцевих та регіональних ЗМІ. Почесним гостем урочистого дійства став голова Сучавської повітової ради пан Георге Флутур.

З вітальним словом звернувся до односельців голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Він тепло привітав земляків із важливою в житті жителів Опришен та Слобідки подією, на яку вони очікували довгих 20 років.

Керівник крайової представницької влади зауважив, що особисто сприяв вирішенню питання щодо створення умов для належного медичного забезпечення жителів рідного села. Зокрема, на засадах співфінансування на спорудження сучасної амбулаторії в Опришенах відповідним рішенням Чернівецької обласної ради було видалено майже 500 тисяч гривень.

Іван Мунтян наголосив, що збудована у рекордно короткі строки Опришенська сільська амбулаторія відповідає усім сучасним вимогам та європейським стандартам надання ефективної медичної допомоги.

З метою послаблення фінансового навантаження на сільські територіальні громади керівник крайового парламенту Чернівецької області виступив з ініціативою звернутися до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України з пропозицією розробити та впровадити в життя механізм 100-відсоткового фінансування будівництва сільських лікарських амбулаторій з державного бюджету. «В скрутних умовах сьогодення далеко не кожна сільська громада може вишукати кошти на співфінансування спорудження таких дорогих об’єктів», - зауважив голова Чернівецької обласної ради.

Посадовець висловив щиру вдячність усім, хто долучився до будівництва амбулаторії, її оснащення, впорядкування та побажав присутнім на урочистому дійстві міцного здоров’я, щастя, миру, добра та рясних Господніх благословень.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua