Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Цьогорічні випускники БДМУ отримали дипломи про вищу освіту

Прес-центр

Новини

24.06.2019 14:45

Цьогорічні випускники БДМУ отримали дипломи про вищу освіту |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав майбутніх лікарів, фармацевтів, провізорів та медсестер із завершенням навчання у Буковинському державному медичному університеті сьогодні, 21 червня, під час урочистостей, що відбулися у літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка.

«Щороку рейтинги Буковинського державного медичного університету зростають. І не в останню чергу завдяки здобуткам його випускників у навчанні, громадській і творчій діяльності. У свою чергу міцні міжнародні зв’язки дозволяють студентам та молодим науковцям проходити стажування у Румунії, Австрії, Польщі, Франції, Італії, Німеччині та Ізраїлі, що також є надзвичайно важливо для іміджу нашого уславленого медуніверситету. Сьогодні ви отримали омріяні дипломи у непростий та відповідальний для України час. Адже майбутнє нашої держави та нашого краю залежить саме від вас – майбутніх професіоналів своєї справи, готових допомагати тим, хто того потребує, та розбудовувати нашу Батьківщину», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до цьогорічних випускників медуніверситету.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua