Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Цьогорічні випускники БДМУ отримали дипломи про вищу освіту

Прес-центр

Новини

24.06.2019 14:45

Цьогорічні випускники БДМУ отримали дипломи про вищу освіту |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав майбутніх лікарів, фармацевтів, провізорів та медсестер із завершенням навчання у Буковинському державному медичному університеті сьогодні, 21 червня, під час урочистостей, що відбулися у літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка.

«Щороку рейтинги Буковинського державного медичного університету зростають. І не в останню чергу завдяки здобуткам його випускників у навчанні, громадській і творчій діяльності. У свою чергу міцні міжнародні зв’язки дозволяють студентам та молодим науковцям проходити стажування у Румунії, Австрії, Польщі, Франції, Італії, Німеччині та Ізраїлі, що також є надзвичайно важливо для іміджу нашого уславленого медуніверситету. Сьогодні ви отримали омріяні дипломи у непростий та відповідальний для України час. Адже майбутнє нашої держави та нашого краю залежить саме від вас – майбутніх професіоналів своєї справи, готових допомагати тим, хто того потребує, та розбудовувати нашу Батьківщину», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до цьогорічних випускників медуніверситету.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua