Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.11.2020 09:18
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров'я Чернівецької обласної ради»

23.11.2020 09:13
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»

23.11.2020 09:10
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»

29.10.2020 10:15
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького обласного краєзнавчого музею
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Державні службовці Чернівецької області з честю виконують делеговані їм державою функції

Прес-центр

Новини

21.06.2019 15:38

Іван Мунтян: Державні службовці Чернівецької області з честю виконують делеговані їм державою функції |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини, вітаючи державних службовців Чернівецької області з професійним святом від імені представницької влади краю сьогодні, 21 червня.

«У липні минулого року ми відзначали столітній ювілей національного інституту державної служби. Вважаю, що за ці сто років українським державникам вдалося зробити найважливіше: зберегти традиції національного державотворення, які дозволили нам у 1991 році проголосити омріяну незалежність Української Держави. Нині держслужбовці Чернівецької області з честю виконують делеговані їм державою функції, у чому вбачаю позитивний вплив багатих традицій державного управління нашого краю, які беруть свій початок ще з тих часів, коли Буковина входила до складу Австро-Угорщини. Що казати: за всіх часів вихідці з Буковини обіймали високі посади не лише в Україні, але й далеко за її межами. Чого лише вартує Рамон Гнатишин – 24-й генерал-губернатор Канади», – відзначив посадовець, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Відтак, Іван Мунтян подякував усім працівникам місцевих органів виконавчої влади нашого краю за сумлінну працю та конструктивну співпрацю з посадовими особами органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Кращих державних службовців голова крайового парламенту Буковини відзначив Почесними грамотами та Подяками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua