Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.11.2020 09:18
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров'я Чернівецької обласної ради»

23.11.2020 09:13
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»

23.11.2020 09:10
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»

29.10.2020 10:15
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького обласного краєзнавчого музею
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян привітав медичну еліту Буковини з прийдешнім професійним святом

Прес-центр

Новини

13.06.2019 14:41

Іван Мунтян привітав медичну еліту Буковини з прийдешнім професійним святом |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися сьогодні, 13 червня, в приміщенні палацу «Академічного» Буковинського державного медичного університету за участі представників медичної спільноти нашого краю. Привітав медичну еліту Буковини з прийдешнім професійним святом голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Насамперед хотів би подякував буковинським медикам за без перебільшення подвижницьку працю, за врятовані людські життя та збережене здоров’я сотень тисяч наших краян. Також дякую вам за те, що незважаючи на далекі від ідеальних умови праці та низьку заробітну плату ви не покидаєте Україну в пошуках кращого життя. Окрема подяка – тим медпрацівникам Буковини, які ризикуючи здоров’ям і життям, виконують свій професійний обов’язок у зоні бойових дій на Сході України», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Відтак, посадовець наголосив на тому, що досвідчений медичний персонал закладів охорони здоров’я та представники медичної наукової спільноти нашого краю є справжньою гордістю Буковини, її візитною карткою в Україні, Європі та світі. «Окрім того, поважні представники медичного загалу області успішно поєднують плідну лікарську практику, наукову та викладацьку діяльність з представленням інтересів буковинців у місцевих радах усіх рівнів, зокрема, й в обласній. Напевне, саме тому охорона здоров’я є чи не одним із найважливіших пріоритетів у роботі обласної ради цього скликання», – додав голова крайового парламенту Буковини.

Кращих представників медичної спільноти області Іван Мунтян нагородив Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» та Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua