Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

20.01.2020 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр служби крові»

20.01.2020 17:25
Чернівецька обласна рада


     відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

20.01.2020 17:24
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав два реанімобіля

Прес-центр

Новини

12.06.2019 10:41

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав два реанімобіля |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 12 червня, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян відвідав Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який отримав у користування два спеціально обладнаних реанімобіля з числа п’ятдесяти, переданих Україні у подарунок Урядом Китайської Народної Республіки. Посадовець привітав керівництво та колектив центру з радісною подією, а також з прийдешнім професійним святом – Днем медичного працівника.

«Через довготривалі і заплутані бюрократичні процедури ви отримали ці автомобілі лише зараз. Водночас, рішення про прийняття цих автомобілів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст області обласна рада прийняла ще у липні минулого року. Незважаючи на це, переконаний, що від сьогодні ці реанімобілі щодня допомагатимуть лікарям надавати невідкладну допомогу та рятувати людські життя», – відзначив Іван Мунтян, відтак подякував колективу центру за роботу та привітав з прийдешнім Днем медичного працівника.

«Навіть найсучасніше обладнання не працюватиме без висококваліфікованих фахівців. Власне саме із таких фахівців складається колектив нашого обласного центру екстреної медичної допомоги, який є одним із найдосвідченіших та найбільш професійних в Україні», – додав посадовець, відтак, кращих працівників центру нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Принагідно голова Чернівецької обласної ради ознайомився з роботою центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де уже незабаром буде створено єдину диспетчерську службу швидкої допомоги. Для цього депутати нашого крайового парламенту виділили з обласного бюджету понад 2,5 мільйони гривень співфінансування.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua