Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав два реанімобіля

Прес-центр

Новини

12.06.2019 10:41

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав два реанімобіля |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 12 червня, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян відвідав Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який отримав у користування два спеціально обладнаних реанімобіля з числа п’ятдесяти, переданих Україні у подарунок Урядом Китайської Народної Республіки. Посадовець привітав керівництво та колектив центру з радісною подією, а також з прийдешнім професійним святом – Днем медичного працівника.

«Через довготривалі і заплутані бюрократичні процедури ви отримали ці автомобілі лише зараз. Водночас, рішення про прийняття цих автомобілів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст області обласна рада прийняла ще у липні минулого року. Незважаючи на це, переконаний, що від сьогодні ці реанімобілі щодня допомагатимуть лікарям надавати невідкладну допомогу та рятувати людські життя», – відзначив Іван Мунтян, відтак подякував колективу центру за роботу та привітав з прийдешнім Днем медичного працівника.

«Навіть найсучасніше обладнання не працюватиме без висококваліфікованих фахівців. Власне саме із таких фахівців складається колектив нашого обласного центру екстреної медичної допомоги, який є одним із найдосвідченіших та найбільш професійних в Україні», – додав посадовець, відтак, кращих працівників центру нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Принагідно голова Чернівецької обласної ради ознайомився з роботою центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де уже незабаром буде створено єдину диспетчерську службу швидкої допомоги. Для цього депутати нашого крайового парламенту виділили з обласного бюджету понад 2,5 мільйони гривень співфінансування.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua