Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав два реанімобіля

Прес-центр

Новини

12.06.2019 10:41

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав два реанімобіля |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 12 червня, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян відвідав Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який отримав у користування два спеціально обладнаних реанімобіля з числа п’ятдесяти, переданих Україні у подарунок Урядом Китайської Народної Республіки. Посадовець привітав керівництво та колектив центру з радісною подією, а також з прийдешнім професійним святом – Днем медичного працівника.

«Через довготривалі і заплутані бюрократичні процедури ви отримали ці автомобілі лише зараз. Водночас, рішення про прийняття цих автомобілів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст області обласна рада прийняла ще у липні минулого року. Незважаючи на це, переконаний, що від сьогодні ці реанімобілі щодня допомагатимуть лікарям надавати невідкладну допомогу та рятувати людські життя», – відзначив Іван Мунтян, відтак подякував колективу центру за роботу та привітав з прийдешнім Днем медичного працівника.

«Навіть найсучасніше обладнання не працюватиме без висококваліфікованих фахівців. Власне саме із таких фахівців складається колектив нашого обласного центру екстреної медичної допомоги, який є одним із найдосвідченіших та найбільш професійних в Україні», – додав посадовець, відтак, кращих працівників центру нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Принагідно голова Чернівецької обласної ради ознайомився з роботою центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де уже незабаром буде створено єдину диспетчерську службу швидкої допомоги. Для цього депутати нашого крайового парламенту виділили з обласного бюджету понад 2,5 мільйони гривень співфінансування.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua