Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

18.10.2019 12:27
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Іван Мунтян привітав сторожинчан із храмовим святом

Прес-центр

Новини

03.06.2019 10:05

Іван Мунтян привітав сторожинчан із храмовим святом |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Першої неділі літа керівник крайової представницької влади на запрошення Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Дня міста Сторожинець. Він тепло привітав жителів та численних гостей найбільшої об’єднаної територіальної громади області, відзначив багаті та розмаїті господарські, національно-культурні та мистецькі традиції цього славного міста.

«Уродженці Сторожинця – представники різних поколінь, конфесій та національностей живуть нині у всіх куточках світу», - зауважив Іван Мунтян у своєму вітальному слові. Голова обласної ради привітав з нагоди храмового свята гостинних сторожинецьких ґаздів, які за правом пишаються своїм рідним містом, його багатогранною культурою, неповторним колоритом та унікальною атмосферою. «Багатьох з вас маю честь знати особисто, тож можу із впевненістю сказати, що затишок та краса Сторожинця створені працею ваших дбайливих рук», - наголосив очільник крайового парламенту.

За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний  розвиток Сторожинецького району та Чернівецької області Іван Мунтян нагородив багаторічного керівника Сторожинецької міської громади Миколу Карлійчука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Також Почесними грамотами та годинниками обласної ради було відзначено найдостойніших сторожинчан.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua