Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Лави Чернівецького прикордонного загону поповнили 150 новобранців

Прес-центр

Новини

01.06.2019 15:53

Лави Чернівецького прикордонного загону поповнили 150 новобранців |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Урочиста церемонія складання військової присяги військовослужбовцями строкової служби тимчасової навчальної роти Чернівецького прикордонного загону «Весна 2019» відбулась сьогодні, 1 червня, на Центральній площі м.Чернівців. З вітальним словом до новобранців звернувся голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«На теренах нашого багатомовного краю прикордонники за правом вважаються елітою силових структур, адже ваш зразковий вишкіл, відмінна бойова та спеціальна підготовка викликають щире захоплення та повагу жителів області. Щойно ви заприсяглися захищати недоторканість наших кордонів. Ця визначна подія назавжди залишиться у вашій пам’яті, адже усі ви присягли на вірність українському народу у складний та відповідальний момент нашої історії, коли на Сході держави кращі сини та доньки України ціною власного здоров’я та життя боронять рідну землю від російських окупантів. Впевнений, що усі ви будете берегти та примножувати славні традиції загону, у якому маєте честь служити, а у разі потреби без жодних вагань станете на захист рубежів нашої незалежної Батьківщини», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до військовослужбовців строкової служби тимчасової навчальної роти Чернівецького прикордонного загону.

Відтак, посадовець подякував керівництву та особовому складу Чернівецького прикордонного загону за службу, а також побажав усім його військовослужбовцям, а особливо новобранцям, миру, Божої ласки та надійних янголів-охоронців.

Довідково. Чернівецький обласний військовий комісаріат закликає чоловіків призовного віку, охочих проходити строкову службу в лавах прикордонних військ, прибути до військкоматів впродовж двох наступних тижнів, щоб отримати таку можливість.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua