Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян ознайомився з ходом будівництва амбулаторії на Глибоччині

Прес-центр

Новини

01.06.2019 10:29

Іван Мунтян ознайомився з ходом будівництва амбулаторії на Глибоччині |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян разом із в.о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Пуршагою та керівником підрядної організації ТзОВ «Надія», депутатом обласної ради Василем Бічером ознайомився з ходом будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Опришенах Глибоцького району.

Так, за словами Олександра Пуршаги, ремонтно-будівельні роботи йдуть згідно затвердженого графіку за рахунок коштів державного та обласного бюджетів; завершення робіт та введення амбулаторії в експлуатацію заплановане на початку липня цього року.

У свою чергу керівник представницької влади краю звернув увагу Олександра Пуршаги та Василя Бічера на те, що всі будівельні та оздоблювальні роботи повинні бути виконані максимально якісно, а саме будівництво завершене у попередньо визначений строк.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua