Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Чернівецьку область відвідала делегація Асоціації земляцтв України

Прес-центр

Новини

25.05.2019 15:34

Чернівецьку область відвідала делегація Асоціації земляцтв України  |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

25-26 червня на теренах Чернівецької області з ознайомчим візитом перебувала делегація Асоціації земляцтв регіонів України в м.Києві. У складі делегації представлені 19 обласних земляцтв, у тому числі громадська організація «Земляцтво буковинців в м. Києві «Буковина» на чолі з її багаторічним очільником Валерієм Цибухом.

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян радо зустрів поважних гостей нашого краю. На його пропозицію оглядини краю учасники делегації розпочали з Глибоцького району, де саме брав свій старт Перший Буковинський фестиваль ретроавтомобілів, ініційований відомим підприємцем та меценатом Юрієм Кушніром. Гості Буковинського краю із задоволенням оглянули 40 шедеврів автомобільної промисловості минулого століття, представлених автолюбителями з різних куточків України.

Керівник крайової представницької влади розповів шановним візітерам про минувшину та сьогодення Чернівецької області, розмаїту культуру та багаті народні традиції нашого краю. На знак поваги та вдячності за дієву підтримку ініціатив Буковинського земляцтва Валерій Цибух вручив Івану Мунтяну найвищу відзнаку Асоціації земляцтв областей та регіонів України – Почесний знак Ради земляцтв «За заслуги».

Відтак, разом із учасниками фестивалю ретроавтомобілів делегація земляцтв України вирушила до Чернівців, де Іван Мунтян запросив гостей до адміністративного будинку Чернівецької обласної ради – колишнього Палацу юстиції. Під час офіційної зустрічі голова крайового парламенту Буковини ознайомив представників земляцтв України із складом керівництва, колегії та депутатського корпусу крайового парламенту, поінформував про соціально-економічний, гуманітарний та культурний розвиток регіону, окреслив основні завдання щодо забезпечення стабільної життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст краю.

«Земляцтва регіонів України у місті Києві завжди забезпечували ефективну комунікацію регіональних громад та еліт зі столицею нашої Батьківщини, численними центральними органами влади, неурядовими організаціями», - підкреслив Іван Мунтян, звертаючись до поважних гостей.

«З приємністю відзначаю, що Буковинське земляцтво у Києві від часів свого створення і дотепер, завдячуючи мудрому керівництву свого незмінного керівника Валерія Івановича Цибуха, чимало допомогло владі та громаді Чернівецької області у вирішенні низки важливих питань, реалізації проектів та програм регіонального розвитку області», - наголосив керівник крайової представницької влади.  

За багаторічну активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу зміцнення культурних, гуманітарних та духовних зв’язків між громадами Чернівецької області і міста Києва, а також з нагоди 20-ї річниці від дня створення буковинського земляцтва Іван Мунтян нагородив Валерія Цибуху Почесною відзнакою обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

На завершення офіційної зустрічі її учасники поклали квіти до пам’ятника генію українського духу Тарасу Григоровичу Шевченку.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua