Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Іван Мунтян: Вірю, що зі Святим Письмом на Україну очікує достойне майбутнє

Прес-центр

Новини

16.05.2019 15:53

Іван Мунтян: Вірю, що зі Святим Письмом на Україну очікує достойне майбутнє |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до краян, які сьогодні, 16 травня, зібралися у Церкві «Благодать» Християн Віри Євангельської у середмісті Чернівців, щоб відсвяткувати День Біблії.

«Уже три роки поспіль ми відзначаємо День Біблії – свято, яке було започатковане з ініціативи керівника благодійного фонду «Живи Буковино» Василя Бербеки. Вважаю, що це – надзвичайно гарне свято, адже Біблія – це Книга, у якій ми завжди можемо знайти слова Ісуса Христа, який дав нам надію на спасіння та вічне життя. Більше того, ті держави, що свого часу визнали та взяли за основу християнські цінності, досягли чималого успіху та розвитку. Тому вірю, що якщо українці сповідуватимуть принципи, закладені у Святому Письмі, та берегтимуть християнські цінності, на Україну очікує достойне майбутнє», – наголосив Іван Мунтян.

Відтак, посадовець додав, що Буковина завжди славилася своєю культурою і традиціями, а також ініціативами, які виникали на регіональному рівні, а згодом отримували загальнодержавний та навіть світовий статус. «Прикладом тому є День вишиванки, започаткований у Чернівцях у 2006 році. Тому щиро сподіваюся, що вже у недалекому майбутньому День Біблії святкуватимуть на всій території України», – відзначив посадовець.

Відтак, за вагомий особистий внесок в утвердження у суспільстві морально-духовних цінностей Іван Мунтян відзначив директора благодійного фонду «Живи Буковино» Василя Бербеку Подякою Чернівецької обласної ради, а його активних членів – Леоніда Загарюка та Олега Бербеку – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради. Керівник представницької влади краю також вручив дипломи про перемогу лауреатам ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2019».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua