Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

18.10.2019 12:27
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав наукову еліту Буковини з професійним святом

Прес-центр

Новини

16.05.2019 14:48

Іван Мунтян привітав наукову еліту Буковини з професійним святом |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди Дня науки у столиці Буковинського краю відбулися сьогодні, 16 травня. Так, представників наукової еліти регіону з професійним святом привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Наукова школа Буковини має свої давні і славні традиції. Так, в області сформувалася потужна інтелектуальна та матеріально-технічна база, необхідна для передових наукових досліджень у різних галузях. Відповідно, Буковина пишається досягненнями своїх науковців. Звісно, є й проблеми, які часто змушують науковців виїжджати закордон. Більше того, держава та суспільство перебувають у великому боргу перед людьми, що присвятили себе служінню науці. Саме тому хотів би уклінно подякувати за терпіння, наполегливість та відомі у всьому світі наукові здобутки науковцям-патріотам, які незважаючи ні на що продовжують працювати задля розвитку науки, як на рівні нашої області, так і держави загалом», – відзначив керівник представницької влади краю у своєму вітальному слові.

Відтак, кращих представників наукової спільноти Буковини Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua