Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав наукову еліту Буковини з професійним святом

Прес-центр

Новини

16.05.2019 14:48

Іван Мунтян привітав наукову еліту Буковини з професійним святом |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди Дня науки у столиці Буковинського краю відбулися сьогодні, 16 травня. Так, представників наукової еліти регіону з професійним святом привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Наукова школа Буковини має свої давні і славні традиції. Так, в області сформувалася потужна інтелектуальна та матеріально-технічна база, необхідна для передових наукових досліджень у різних галузях. Відповідно, Буковина пишається досягненнями своїх науковців. Звісно, є й проблеми, які часто змушують науковців виїжджати закордон. Більше того, держава та суспільство перебувають у великому боргу перед людьми, що присвятили себе служінню науці. Саме тому хотів би уклінно подякувати за терпіння, наполегливість та відомі у всьому світі наукові здобутки науковцям-патріотам, які незважаючи ні на що продовжують працювати задля розвитку науки, як на рівні нашої області, так і держави загалом», – відзначив керівник представницької влади краю у своєму вітальному слові.

Відтак, кращих представників наукової спільноти Буковини Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua