Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди Дня прикордонника

Прес-центр

Новини

07.05.2019 18:16

З нагоди Дня прикордонника |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди професійного свята вартових державного кордону України, яке відбулось сьогодні у Чернівецькому прикордонному загоні.

«Жителі Чернівецької області за правом пишаються вашими здобутками у почесній та відповідальній справі охорони державних рубежів, попередження спроб незаконної міграції, боротьби з контрабандою та іншими небезпечними  протиправними явищами», - зауважив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх на урочистостях охоронців державних рубежів.

«Воїни Чернівецького прикордонного загону з гідністю виконують свої нелегкі та небезпечні службові обовязки. Завдяки вашому високому професіоналізму, військовій виучці, службовій та особистій дисципліні, мужності та самовідданості державні рубежі нашої Батьківщини на території Чернівецької області завжди були і залишаються нині під надійною охороною», - наголосив посадовець у своєму вітальному слові.

Голова Чернівецької обласної ради запевнив прикордонників у тому, що крайова представницька влада докладатиме всіх зусиль для забезпечення належних умов життя, побуту та дозвілля вартових кордонів України. Іван Мунтян вручив кращим службовцям Чернівецького прикордонного загону почесні відзнаки крайового парламенту  та цінні подарунки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua