Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Задля забезпечення якісних медичних послуг на селі

Прес-центр

Новини

08.05.2019 09:16

Задля забезпечення якісних медичних послуг на селі |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

7 травня 2019 року в житті Чагорської  сільської територіальної громади Глибоцького району відбулась визначна подія. До послуг жителів цього села відкрито нову лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Колишнє приміщення сільської амбулаторії було збудоване понад століття тому, тож на відкриття новобудови, незважаючи на примхи весняної погоди, прийшло чимало майбутніх пацієнтів.  

        Гостями урочистої події стали керівники обласної та районної влади, депутат рад різних рівнів, громадський актив села. Звертаючись до жителів та гостей села Чагор, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян тепло привітав присутніх з радісною подією. «Головна роль у сьогоднішньому святі належить місцевій владі та громаді села Чагор», наголосив високо посадовець у своєму вітальному слові. «Адже саме за їх ініціативи було оперативно виготовлено проектно-кошторисну документацію, збудовано та облаштовано нове, сучасне приміщення амбулаторії», - зазначив очільник крайової представницької влади.

        Керівник крайового парламенту побажав селянам міцного здоровя, щастя, рясних Господніх благословінь, наснаги та успіхів вжитті та щоденній праці на благо їхніх родин, буковинської громади та народу України.

        Довідково: З обласного бюджету на зазначені цілі було профінансовано 8 мільйонів 684 тисячі 930 гривень. З бюджету сільської громади було виділено понад 671 тисячу гривень. За рахунок цих коштів було придбано також обладнання, меблі та інвентар на суму 687,7 тисяч гривень. 

За кошти державного бюджету придбано  вкрай необхідний для сільської медицини транспортний засіб марки RENAULT DUSTER вартістю 499 тисяч гривень.

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua