Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Керівники краю відвідали обласний госпіталь інвалідів війни

Прес-центр

Новини

07.05.2019 17:42

Керівники краю відвідали обласний госпіталь інвалідів війни |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Керівники краю відвідали обласний госпіталь інвалідів війни

        Традиційно на початку травня керівники крайової представницької та виконавчої влади відвідують ветеранів війни, які проходять лікування в обласному госпіталі інвалідів війни. Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав пацієнтів та медичних працівників госпіталю з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Він зауважив, що обласна представницька влада спільно з владою виконавчою щороку намагається зробити все можливе для того, щоби покращити умови лікування, харчування, побуту та дозвілля пацієнтів обласного госпіталю інвалідів війни. 

При цьому максимально враховуються усі претензії, побажання та пропозиції, які надходять в процесі безпосереднього спілкування з хворими. «От і сьогодні ми готові до щирого діалогу з вами, за підсумками якого будуть зроблені відповідні висновки та корективи з тим, щоби ви могли і надалі відчувати себе справжніми господарями, а не гостями госпіталю», - наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua