Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  Традиційний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» збирає друзів

Прес-центр

Новини

03.05.2019 15:36

Традиційний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» збирає друзів |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні обідньої пори зазвичай малолюдний майдан біля «будинку з левами» перетворився на казковий подіум, де в усьому розмаїтті барв та відтінків панувала її величність писанка. Юні майстри прикладного мистецтва з усіх куточків багатого на таланти Буковинського краю представили свої кращі дивотвори для участі у представницькому фестивалі - конкурсі. З вітальним словом до схвильованих учасників та численних гостей святкового дійства звернувся очільник крайової представницької влади Іван Мунтян. «Сьогодні помилуватися писанковим дивосвітом зібралися ті, хто насправді дорожить тими нетлінними символами святої християнської віри, до яких належить і шанована нашим народом Великодня писанка», - зауважив голова Чернівецької обласної рад, звертаючись до присутніх.

       «Чудодійна Пасхальна писанка дивовижним чином поєднує в собі безмежну велич Всесвіту, непоборну силу всепереможної віри, безкрайній простір прадавніх народних вірувань, звичаїв і традицій», - наголосив Іван Мунтян. Він щиро подякував юним учасникам, організаторам, численним гостям фестивалю-конкурсу за мудрість талановитих рук, небайдужість сердець та щире прагнення наповнити життя людей високим духовним змістом.

       Керівник крайового парламенту разом з колегами-депутатами обласної ради з цікавістю оглянув експозиції фестивалю-конкурсу, радо спілкувався з юними майстрами та їх наставниками та навіть отримав від юних умільців рукотворний Великодній кошик – на знак вдячності та поваги.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua