Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  Традиційний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» збирає друзів

Прес-центр

Новини

03.05.2019 15:36

Традиційний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» збирає друзів |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні обідньої пори зазвичай малолюдний майдан біля «будинку з левами» перетворився на казковий подіум, де в усьому розмаїтті барв та відтінків панувала її величність писанка. Юні майстри прикладного мистецтва з усіх куточків багатого на таланти Буковинського краю представили свої кращі дивотвори для участі у представницькому фестивалі - конкурсі. З вітальним словом до схвильованих учасників та численних гостей святкового дійства звернувся очільник крайової представницької влади Іван Мунтян. «Сьогодні помилуватися писанковим дивосвітом зібралися ті, хто насправді дорожить тими нетлінними символами святої християнської віри, до яких належить і шанована нашим народом Великодня писанка», - зауважив голова Чернівецької обласної рад, звертаючись до присутніх.

       «Чудодійна Пасхальна писанка дивовижним чином поєднує в собі безмежну велич Всесвіту, непоборну силу всепереможної віри, безкрайній простір прадавніх народних вірувань, звичаїв і традицій», - наголосив Іван Мунтян. Він щиро подякував юним учасникам, організаторам, численним гостям фестивалю-конкурсу за мудрість талановитих рук, небайдужість сердець та щире прагнення наповнити життя людей високим духовним змістом.

       Керівник крайового парламенту разом з колегами-депутатами обласної ради з цікавістю оглянув експозиції фестивалю-конкурсу, радо спілкувався з юними майстрами та їх наставниками та навіть отримав від юних умільців рукотворний Великодній кошик – на знак вдячності та поваги.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua