Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  На скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської аварії

Прес-центр

Новини

28.04.2019 09:36

На скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської аварії |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у панахиді та скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи. На центральному кладовищі Чернівців сотні жителів обласного центру, керівники органів представницької та виконавчої влади, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадськості та духовенства вшанували світлу пам’ять загиблих чорнобильців та поклали квіти до меморіальної стели.

У своєму виступі Віталій Мельничук висловив глибоку вдячність учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. «Чорнобиль став серйозним випробуванням на міцність та громадянську зрілість. У запеклій боротьбі проти ядерної загрози українці продемонстрували безприкладну мудрість та відвагу, готовність до самопожертви задля порятунку людства», - зазначив посадовець.

Віталій Мельничук наголосив, що і в наші дні десятки тисяч кращих синів та доньок України боронять свою Вітчизну, Європу та світ від іншої загрози, що насувається зі Сходу. Він закликав присутніх бути гідними життєвого подвигу героїв Чорнобиля та сьогоднішніх оборонців України від чужинської навали.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua