Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  На скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської аварії

Прес-центр

Новини

28.04.2019 09:36

На скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської аварії |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у панахиді та скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи. На центральному кладовищі Чернівців сотні жителів обласного центру, керівники органів представницької та виконавчої влади, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадськості та духовенства вшанували світлу пам’ять загиблих чорнобильців та поклали квіти до меморіальної стели.

У своєму виступі Віталій Мельничук висловив глибоку вдячність учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. «Чорнобиль став серйозним випробуванням на міцність та громадянську зрілість. У запеклій боротьбі проти ядерної загрози українці продемонстрували безприкладну мудрість та відвагу, готовність до самопожертви задля порятунку людства», - зазначив посадовець.

Віталій Мельничук наголосив, що і в наші дні десятки тисяч кращих синів та доньок України боронять свою Вітчизну, Європу та світ від іншої загрози, що насувається зі Сходу. Він закликав присутніх бути гідними життєвого подвигу героїв Чорнобиля та сьогоднішніх оборонців України від чужинської навали.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua