Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Енергозбереження >  З метою запровадження системи енергетичного менеджменту

Прес-центр

Новини

02.05.2019 15:51

З метою запровадження системи енергетичного менеджменту |  Енергозбереження

Тема новини: Назва теми

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності реалізує проект «SMART ENERGY – безкоштовне впровадження системи енергоменеджменту та інтелектуальної системи енергомоніторингу з внесенням даних до Всеукраїнської системи». Метою проекту є створення та впровадження відповідних дій, інструментів, знань та напрацювань, необхідних для створення умов енергоефективності у громадах, у тому числі системи енергоменеджменту та енергомоніторингу задля ефективного використання та споживання ресурсів та економії бюджетних коштів з умовою підвищення якості послуги, а також поширення інформації для залучення ЕСКО інвестицій.

Протягом реалізації проекту спільно з фахівцями Агенції та експертами буде проведено низку тематичних вебінарів, учасники яких матимуть можливість відпрацювати проекти документів, оптимізувати процеси та впровадити інтелектуальну систему енергоменеджменту та енергомоніторингу відповідно до міжнародного стандарту ISO 50001:2018.

Анкети щодо участі в проекті приймаються до 15 травня 2019 року. Перші 50 громад, які вчасно подадуть анкети, увійдуть до першого етапу реалізації проекту. Переможців буде оголошено 17 травня 2019 року. З більш детальною інформацією щодо участі у проекті можна ознайомитись на сайті Агенції за наступним посиланням: http://smart-energy.aisdre.com/,  а також за телефоном:  (066) 154- 55- 42.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua