Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Енергозбереження >  З метою запровадження системи енергетичного менеджменту

Прес-центр

Новини

02.05.2019 15:51

З метою запровадження системи енергетичного менеджменту |  Енергозбереження

Тема новини: Назва теми

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності реалізує проект «SMART ENERGY – безкоштовне впровадження системи енергоменеджменту та інтелектуальної системи енергомоніторингу з внесенням даних до Всеукраїнської системи». Метою проекту є створення та впровадження відповідних дій, інструментів, знань та напрацювань, необхідних для створення умов енергоефективності у громадах, у тому числі системи енергоменеджменту та енергомоніторингу задля ефективного використання та споживання ресурсів та економії бюджетних коштів з умовою підвищення якості послуги, а також поширення інформації для залучення ЕСКО інвестицій.

Протягом реалізації проекту спільно з фахівцями Агенції та експертами буде проведено низку тематичних вебінарів, учасники яких матимуть можливість відпрацювати проекти документів, оптимізувати процеси та впровадити інтелектуальну систему енергоменеджменту та енергомоніторингу відповідно до міжнародного стандарту ISO 50001:2018.

Анкети щодо участі в проекті приймаються до 15 травня 2019 року. Перші 50 громад, які вчасно подадуть анкети, увійдуть до першого етапу реалізації проекту. Переможців буде оголошено 17 травня 2019 року. З більш детальною інформацією щодо участі у проекті можна ознайомитись на сайті Агенції за наступним посиланням: http://smart-energy.aisdre.com/,  а також за телефоном:  (066) 154- 55- 42.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua