Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  З нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи

Прес-центр

Новини

27.04.2019 11:54

З нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на громадських зборах з нагоди 33-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Звертаючись до учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та членів родин загиблих чорнобильців, вона висловила глибоку вдячність та повагу за безприкладний громадянський подвиг, мужність та відвагу, виявлену ними 33 роки тому та у післячорнобильський період.

Посадовець наголосила, що Чорнобильське лихо торкнулося кожної української родини, кожної людської долі. «Нинішнє та прийдешні покоління жителів планети Земля завдячують життям та здоров’ям героям Чорнобиля», - зауважила Інга Маковецька. Вона порівняла життєвий чин чорнобильців з подвигом сьогоднішніх захисників України, які боронять рідну землю від чужинської навали та висловила думку, що Українська Держава та суспільство у великому боргу перед героями - чорнобильцями.

      Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради вручила групі учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії почесні відзнаки крайової представницької влади.  

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua